Usługi

Stała pomoc prawna – oferta kancelarii prawnej w Olsztynie
linia

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Królikowskiego w Olsztynie kieruje swoje usługi prawne przede wszystkim do osób fizycznych, które za niewielką miesięczną opłatą pragną pozostawać w stałym kontakcie z adwokatem, korzystając z porad prawnych bez konieczności wychodzenia z domu. Kancelaria oferuje pomoc prawną dla mieszkańców Olsztyna oraz okolic.

Beneficjenci usług prawnych są obsługiwani w pierwszej kolejności, a odpowiedź na zadawane przez nich pytania udzielana jest niezwłocznie, telefonicznie lub e-mailowo. W ramach niniejszego pakietu istnieje także możliwość bezpośredniego skorzystania z porady prawnej, w ramach umówionego spotkania w siedzibie kancelarii w Olsztynie.

Cena usługi jest ustalana indywidualnie po uprzednim, bezpłatnym spotkaniu w siedzibie kancelarii.

Windykacja należności – usługi prawne dla przedsiębiorców z Olsztyna oraz okolic
linia

Tego rodzaju usługi prawne, oferowane przez Kancelarię Adwokacka adwokata Krzysztofa Królikowskiego w Olsztynie są skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców, dbających o bezpieczeństwo i płynność finansową swojej działalności gospodarczej. Usługa polega na korzystaniu ze specjalnie zaprojektowanej pieczęci prewencyjnej, która w treści zawiera informację o nadzorowaniu płatności przez naszą kancelarię prawną w Olsztynie i niezwłocznym podjęciu działań windykacyjnych w przypadku opóźnienia w płatności. Państwa kontrahenci już w chwili otrzymania faktury będą świadomi konsekwencji, związanych z nieterminowym dokonaniem płatności. Korzystanie z pieczęci prewencyjnej stanowi nieskomplikowany środek, który skłania kontrahentów do terminowego regulowania należności.

W praktyce posługiwanie się pieczęcią, informującą o niezwłocznym skierowaniu sprawy do kancelarii adwokackiej i doświadczonych prawników, profesjonalnie zajmujących się windykacją należności stanowi skuteczny sposób na dyscyplinę finansową kontrahentów.

Pieczęć prewencyjną można stosować na wystawianych fakturach z odroczonym terminem płatności, notach odsetkowych i wezwaniach do zapłaty. Dodatkowo Klienci posługujący się pieczęcią prewencyjną korzystają z dogodnych, indywidualnych warunków współpracy z naszą kancelarią adwokacką. Szczegółowe warunki skorzystania z usług prawnych ustalane są bezpłatnie w ramach spotkania w siedzibie kancelarii w Olsztynie.

Prawo rodzinne
Prawo handlowe
Prawo pracy
Prawo wykroczeń
Prawo cywilne
Prawo karne
Zadzwoń: 603 395 510
fax: 895355575

Kancelaria Prawna
OLSZTYN
UL. RATUSZOWA 7/4
10-116
Copyright © Krzysztof Królikowski
Relizacja:
Facebook
Facebook
Facebook
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.