Kancelaria

KANCELARIA PRAWNA

O NAS
linia

Kancelaria Adwokacka adwokata Krzysztofa Królikowskiego specjalizuje się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Kancelaria wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej powierzonej sprawy, a także dużym zaangażowaniem już od chwili udzielenia pełnomocnictwa.

 

Mając świadomość, iż niejednokrotnie korzystne dla Państwa rozstrzygnięcie wymaga natychmiastowej pomocy, kancelaria zapewnia stałą gotowość do udzielania porad i konsultacji prawnych w dowolnej chwili.

 

Pracując nad Państwa sprawami, dokonujemy wnikliwej analizy stanu faktycznego w celu przedstawienia wszystkich dostępnych rozwiązań, a następnie wspólnie z Państwem dokonujemy optymalnego wyboru.

 

Klienci adwokata Krzysztofa Królikowskiego są na bieżąco informowani na temat stanu zaawansowania ich sprawy. Ponadto kancelaria zapewnia pełną poufność i dyskrecję w zakresie świadczonych usług.

Prawo rodzinne
Prawo handlowe
Prawo pracy
Prawo wykroczeń
Prawo cywilne
Prawo karne
Zadzwoń: 603 395 510
fax: 895355575

Kancelaria Prawna
OLSZTYN
UL. RATUSZOWA 7/4
10-116
Copyright © Krzysztof Królikowski
Relizacja:
Facebook
Facebook
Facebook
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.